قانونمندی کسب و کار اینترنتی

قانونمندی کسب و کار اینترنتی

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. 
سیاست های رعایت حریم شخصی : 
سایت برای سفارشات خرید یا استفاده از برخی خدمات وب سایت ، اطلاعاتی مانند شماره های تماس ، آدرس و … را از کاربران درخواست می کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند. 
توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت جزئی از اموال محسوب می‏‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد. 
علاوه بر این، اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سایت و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. 
تنها مراجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی سایت www.Iranpesteh.com می باشد. 
ثبت و ارسال سفارش : 
– در 24 ساعت شبانه روز می توانید سفارش خود را ثبت کنید و بین 1 تا 3 روز سفارش خود را تحویل بگیرید . 
– در صورت بروز مشکل در سبد خرید با پشتیبان سایت در تماس باشید. 
– تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غيرمترقبه، اتفاقات غيرقابل پيش بيني و خارج از اراده ، هیچ گونه مسئولیتی ندارد. 

پشتیبانی : 
ما در ایران پسته با پشتیبانی از ساعت 9 الی 18 روزهای کاری شما را تنها نخواهیم گذاشت و تمامی سوالاتتان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود. در صورت تمایل به انتقاد یا پیشنهاد غیرتلفنی می‌توانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید. 


ایران پسته با بیش از 20 سال سابقه تولید ، فرآوری ، خرید و فروش انواع محصولات پسته